Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

17. kolo I.A třídy, sk.A JmFKS. Zápas mnoha oboustranně promarněných šancí rozhodli domácí borci zvýšeným tlakem ve druhém poločase.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba
  • 11.4.2015
  • 241 zobrazení
  • 0
  • 00
19. kolo I.A třídy, sk.A JmKFS. Domácí mužstvo zaslouženě zvítězilo, když po celý zápas bylo lepším týmem. Branky: 8. Hejlek, 51. Zavřel, 53. Kocman, 56. Richter - 85. Záruba.
  • 25.4.2015
  • 193 zobrazení
  • 0
  • 00
KATEGORIE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY ročník 2003 a mladší.
  • 00
První mužstvo Žebětína vybojovalo postup do 1B třídy krajské soutěže. To se mu podařilo poprvé v historii žebětínské kopané. Postup si fotbalisté zajistili už v předposledním kole, nadšené oslavy však propukly až po posledním utkání na domácím hřišti.
  • 11
Utkání 25. (předposledního) kola I.B třídy skupiny B JmFKS mezi mužstvy ohroženými sestupem. Utkání tedy bylo pro oba soupeře existenční; hosté však zvládli zápas lépe a zvítězili nad Modřicemi stejným poměrem jako na podzim. Tím se definitivně zachránili a zůstávají nadále v soutěži, kterou hrají poprvé v historii klubu. Situace na konci tabulky se ale vyvinula tak, že ani poražené Modřice se nemusejí obávat sestupu do nižší soutěže.
  • 00
Oslavy se konaly 26. června 2010. Jejich součástí byl zápas mezi fotbalisty SK Žebětín a hokejisty HC Kometa Brno. Utkání skončilo remízou 3:3 po poločase 2:2.
  • 00
V sobotu 15. 9. 2018 bylo sehráno utkání 7. kola I.A třídy, sk. A, JmKFS. Začátek duelu patřil Žebětínu - po první půli byl stav utkání 0:2. Po přestávce Slatina ožila a během pěti minut otočila stav zápasu na 3:2. Hostující hráči ale nerezignovali a dvěma góly se opět ujali vedení, na tabuli svítilo skóre 3:4. Na samém závěru Žebětínští bohužel znovu inkasovali, když si obrana nepohlídala soupeřova nejlepšího střelce, a museli se tedy smířit se ziskem pouhého jednoho bodu. Branky: 53., 55. a 93. Michalec, 58. Klimeš (p) - 18. Hattoň, 25. Čechura, 67. Hejlek, 70. Svoboda.
  • 15.9.2018
  • 95 zobrazení
  • 0
  • 00
27. 4. 2016 bylo sehráno odložené utkání 17. kola I.A třídy, sk.A JmKFS. Domácí borci po skvělém výkonu porazili lídra tabulky. Branky: 5. a 65. Havelka, 12. Čechura.
  • 27.4.2016
  • 200 zobrazení
  • 0
  • 00
Dne 11. 6. 2016 bylo odehráno utkání I.A třídy, sk.A JmKFS. Byl to pro žebětínské fotbalisty poslední zápas ročníku 2015/16 na domácím hřišti. Branky: 57. Havelka - 10. Strnad, 32. a 33. Nešpůrek
1 komentář
  • 11.6.2016
  • 0
  • 11
15. 10. 2016 - utkání 11. kola I.A třídy sk. A, JmKFS. Branky 41. Hanus, 73. Bílý