skzebetin

139 alb 19 876 zobrazení 2 fanoušci
46 fotek, 11.4.2015, 232 zobrazení, přidat komentář | sport
17. kolo I.A třídy, sk.A JmFKS. Zápas mnoha oboustranně promarněných šancí rozhodli domácí borci zvýšeným tlakem ve druhém poločase.
44 fotek, 25.4.2015, 173 zobrazení, přidat komentář | sport
19. kolo I.A třídy, sk.A JmKFS. Domácí mužstvo zaslouženě zvítězilo, když po celý zápas bylo lepším týmem. Branky: 8. Hejlek, 51. Zavřel, 53. Kocman, 56. Richter - 85. Záruba.
26 fotek, 27.9.2009, 124 zobrazení, přidat komentář
KATEGORIE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY ročník 2003 a mladší.
112 fotek, červen 2010, 425 zobrazení, přidat komentář
První mužstvo Žebětína vybojovalo postup do 1B třídy krajské soutěže. To se mu podařilo poprvé v historii žebětínské kopané. Postup si fotbalisté zajistili už v předposledním kole, nadšené oslavy však propukly až po posledním utkání na domácím hřišti.
64 fotek, 12.6.2011, 365 zobrazení, přidat komentář | sport
Utkání 25. (předposledního) kola I.B třídy skupiny B JmFKS mezi mužstvy ohroženými sestupem. Utkání tedy bylo pro oba soupeře existenční; hosté však zvládli zápas lépe a zvítězili nad Modřicemi stejným poměrem jako na podzim. Tím se definitivně zachránili a zůstávají nadále v soutěži, kterou hrají poprvé v historii klubu. Situace na konci tabulky se ale vyvinula tak, že ani poražené Modřice se nemusejí obávat sestupu do nižší soutěže.
43 fotek, 3.6.2012, 190 zobrazení, přidat komentář | sport
Utkání městské soutěže Brno-město
52 fotek, červen 2010, 456 zobrazení, přidat komentář | sport
Oslavy se konaly 26. června 2010. Jejich součástí byl zápas mezi fotbalisty SK Žebětín a hokejisty HC Kometa Brno. Utkání skončilo remízou 3:3 po poločase 2:2.