skzebetin

139 alb 19 883 zobrazení 2 fanoušci
45 fotek, 3.11.2018, 29 zobrazení, přidat komentář | sport
I.A třída sk.A JmKFS.V sobotu 3. 11. 2018 byl za dušičkového počasí odehrán poslední zápas podzimní části soutěže. Branky 20. Svoboda F., 32. Veleba - 31. Sedlák, 34. Svoboda J., 79. Smutný.
57 fotek, 20.10.2018, 73 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 20. 10. 2018 byl odehrán zápas 12. kola I.A třídy sk.A, JmKFS. Žebětínští fotbaliísté byli po většinu utkání lepším týmem, jen jim při zakončení chyběla troška štěstí. Branky: 52. Svoboda - 20. Richtr.
37 fotek, 22.9.2018, 64 zobrazení, přidat komentář | sport
22.9.2018. 8. kolo I.A třídy, sk. A, JmKFS. Branky: 70. Hejlek - 11. Maléř, 45. a 66. Antl, 61. Luterán
38 fotek, 19.9.2018, 63 zobrazení, přidat komentář | sport
19.9.2018 I.A třída sk.A JmKFS.Vstup do utkání se lépe vydařil hostům. Již ve 4. minutě se ujali vedení, autorem branky byl Jan Vacek. Ve 12. minutě předvedl svou kopací techniku Václav Čechura a krásným obloučkem přes soupeřovu zeď rozesmutnil přímětického brankáře. V 65. minutě se dostal do vedení Žebětín; postaral se o to přesnou hlavičkou pod břevno Jirka Bílý. V 72. minutě se opřel do míče opět Čechura a z 20 metrů umístěnou střelou potvrdil vítězství Žebětína 3:1.
49 fotek, 15.9.2018, 69 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 15. 9. 2018 bylo sehráno utkání 7. kola I.A třídy, sk. A, JmKFS. Začátek duelu patřil Žebětínu - po první půli byl stav utkání 0:2. Po přestávce Slatina ožila a během pěti minut otočila stav zápasu na 3:2. Hostující hráči ale nerezignovali a dvěma góly se opět ujali vedení, na tabuli svítilo skóre 3:4. Na samém závěru Žebětínští bohužel znovu inkasovali, když si obrana nepohlídala soupeřova nejlepšího střelce, a museli se tedy smířit se ziskem pouhého jednoho bodu. Branky: 53., 55. a 93. Michalec, 58. Klimeš (p) - 18. Hattoň, 25. Čechura, 67. Hejlek, 70. Svoboda.
37 fotek, 1.9.2018, 55 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 1. září 2018 bylo za slušného počasí zahájeno utkání 5. kola I.A třídy sk.A JmKFS. Domácí rozehráli zápas velice dobře, na konci první půle vedli už 4:0. V průběhu přestávky se však nad hřištěm objevila silná bouřka doprovázená prudkým deštěm. Během krátké chvíle se stal terén naprosto nezpůsobilým pro dohrání zápasu. Nové utkání bude odehráno v náhradním termínu.
39 fotek, 18.8.2018, 138 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 18.8.2018 bylo odehráno 3. kolo I.A třídy sk.A JmKFS. Branky: 17. Houser, 45. (p) a 72. Reiter
38 fotek, 2.6.2018, 102 zobrazení, přidat komentář | sport
2. června 2018. 24. kolo I.A třídy skupiny A, JmKFS. Branky: 3. Veleba - 18. Cupák D., 82. a 89. Cupák V., 86. Mica T.
54 fotek, 19.5.2018, 76 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 19. května 2018 bylo odehráno utkání 22. kola I.A třídy sk.A JmKFS. Domácí borci výrazným rozdílem zvítězili nad mužstvem ohroženým sestupem. Branky: 18. Kamenický, 35. a 75. Kratochvíl, 68. Veleba (pen.) - 27.Iran.
59 fotek, 5.5.2018, 93 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 5. 5. 2018 se ve 20. kole I.A třídy sk.A JmKFS utkaly dva brněnské týmy. Zápas byl poznamenán oboustrannou nervozitou, rozhodčí 9x vytáhl z kapsy kartu, z toho 6x pro hosty, včetně jedné červené. Jeho výkon však byl také - mírně řečeno - značně problematický. Branky: 3. Kratochvíl - 42. Gajda
55 fotek, 21.4.2018, 94 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 21. 4. 2018 bylo za krásného počasí odehráno utkání 18. kola I.A třídy sk.A, JmKFS. Domácí hráči si svým vítězstvím upevnili pozici ve středu tabulky. Branky: 35. a 88. Čechura, 82. Hejlek - 65. Macko
52 fotek, 31.3.2018, 177 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 31. 3. 2018 bylo odehráno utkání 15. kola I.A třídy, sk. A, JmKFS. Branky: 57. Kratochvíl (pen.), 66. Hejlek, 70. Čechura
61 fotek, 4.11.2017, 114 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 4. 11. 2017 bylo odehráno utkání přeloženého prvního a zároveň posledního letošního kola I.A třídy sk.A JmKFS. Domácí mužstvo dosáhlo nejlepšího výsledku za poslední období. Hráčům se dařila kombinace i střelba, oporou byla pozorná obrana a zejména bezchybný brankář. O góly se podělili: 4. Špánek, 18. a 86. Juříček, 45. Havelka, 55. Kratochvíl a 61. Hejlek. Mužstvo Žebětína získalo v průběhu podzimní části soutěže stejný počet bodů, jako ve stejném období loňského roku. Věřme, že na skvělé umístění v tabulce navážou hráči dobrými výkony i na jaře roku 2018.
58 fotek, 21.10.2017, 102 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 21. 10. 2017 se ve 12. kole I.A třídy, sk. A JmKFS utkaly dva brněnské týmy. Pro domácí mužstvo je zisk tří bodů zvlášť cenný, neboť plných 80 minut hrálo jen s deseti hráči. Vítězný gól vstřelil v 62. minutě Tomáš Juříček.
65 fotek, 14.10.2017, 60 zobrazení, přidat komentář | sport
V sobotu 14. 10. 2017 bylo odehráno utkání 11. kola I.A třídy,sk.A, JmKFS. Branky: 37. a 82. min. Pařízek, 57. min. Čoupek - 69. min. Juříček
66 fotek, 7.10.2017, 139 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 7. 10. 2017 bylo odehráno utkání 10. kola I.A třídy, sk.A. JmKFS. Sporná rozhodnutí sudího vyvolaly v závěru zápasu nervózní reakce hráčů a přenesly se i mezi diváky. Do střelecké listiny se zapsali: 28' Čechura, 68' Havelka, 72' Hejlek - 76' Patráš.
56 fotek, 23.9.2017, 92 zobrazení, přidat komentář | sport
Za trvalého deště bylo dne 23. 9. 2017 odehráno utkání 8.kola I.A třídy, sk.A, JmKFS. Zápas měl nervy drásající závěr, když domácí hráči v posledních 9 minutách třikrát rozvlnili síť soupeřovy branky a postarali se tak o zisk cenného bodu. Branky: 82' Havelka, 85' Hejlek, 90' Juříček - 10' Ensinger, 53' Stehlík, 58' Křemenský.
56 fotek, 9.9.2017, 90 zobrazení, přidat komentář | sport
Dne 9. 9. 2017 bylo za ideálního počasí odehráno utkání 6. kola I.A třídy sk. A JmFKS. Do listiny střelců se nejprve dvakrát zapsal hostující Tomáš Dvořák (40. a 51. min.). Poté upravil stav zápasu hráč domácího týmu Patrik Veleba, když v 57. minutě proměnil nařízenou penaltu.
53 fotek, 26.8.2017, 96 zobrazení, přidat komentář | sport
26. 8. 2017 bylo na kvalitním žebětínském trávníku odehráno utkání 4. kola I.A třídy sk. A, JmKFS. V zápase se střetly týmy z dolní poloviny tabulky, úspěšnější bylo hostující mužstvo, jemuž zajistili vítězství v 41. min. Procházka, v 81. min. M. Samek a v 85. min. Vašíček.
56 fotek, 19.8.2017, 112 zobrazení, přidat komentář | sport
19. 8. 2017 byl odehrán zápas 3. kola I.A třídy, sk.A, JmKFS. Branky: 17. Lustig, 27. Havelka - 63. Samaš