SK Slatina - SK Žebětín 4:4 (0:2)

Název

Popis

V sobotu 15. 9. 2018 bylo sehráno utkání 7. kola I.A třídy, sk. A, JmKFS. Začátek duelu patřil Žebětínu - po první půli byl stav utkání 0:2. Po přestávce Slatina ožila a během pěti minut otočila stav zápasu na 3:2. Hostující hráči ale nerezignovali a dvěma góly se opět ujali vedení, na tabuli svítilo skóre 3:4. Na samém závěru Žebětínští bohužel znovu inkasovali, když si obrana nepohlídala soupeřova nejlepšího střelce, a museli se tedy smířit se ziskem pouhého jednoho bodu. Branky: 53., 55. a 93. Michalec, 58. Klimeš (p) - 18. Hattoň, 25. Čechura, 67. Hejlek, 70. Svoboda.