Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

skzebetin

So 16. 4. 2011 SK Žebětín "A" - TJ Družstevník Práče 1:3 (1:1)

57 fotek 17.4.2011 - zobrazení
Utkání 17. kola I.B třídy skupiny B JmKFS. Nervózní utkání mužstev ze středu tabulky. Hosté se brzy po chybě obrany ujali vedení, před koncem první půle se Žebětínským podařilo vyrovnat z penalty. Další pokutový kop zahrávali hosté v druhém poločase a upravili stav na 1:2. Ke konci zápasu už domácí hráli vabank, což se jim však nevyplatilo. Útočník Družstevníku Práče se dostal do brejku, domácí hráč ho zastavil až ve velkém vápně nedovoleným způsobem a rozhodčí nařídil další, již třetí penaltu. Žebětínský brankář Náhlík sice střelu vyrazil, ale dobíhající hráč hostí vrátil míč do sítě a zvýšil na konečných 1:3.